Sepetiniz
Alternatifi kapat Icon
Aşağı Ok Icon
Bag Icon

Hakkımızda

BALANCEANDCOLOR markası olarak tasarladığımız ürünlerin, dinamik ve yenilikçi anlayışla, mekanı tamamlayan bir öğe olmasını amaçlıyoruz. Tasarım anlayışımızın, mekan-kullanıcı arasında zamansız bir bağ kurduğunu düşünüyoruz. Doğal malzeme ve kaliteli işçilik ile üretmeyi hedefliyor ve markamızın her aşamasını titizlikle takip ediyoruz.

ESIN EROGLU
Kurucu/Mimar

Esin Eroğlu 1976 yılında Denizli'de doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 1999 yılında mezun oldu. Profesyonel hayatına 2002 yılında başladı. Ağırlıklı olarak ofis ve konut iç mekan tasarım projeleri üzerine çalıştı.

İç mimar Berkay Ceylan ile birlikte BALANCEANDCOLOR markasını kurdu. Tasarımcı markayı; mekanın tamamlayıcı bir öğesi olarak kullanıcı ile buluşturmayı amaçlıyor.

Ürünler renk ve ebat çeşitliliği ile kullanıcıya mekanı kişiselleştirme imkanı sunuyor. Doğal malzeme kullanılarak el işçiliği ile hazırlanan ürünler, mekan-kullanıcı arasında zamansız bir bağ kuruyor.

Balanceandcolor marka olarak; sade, dinamik ve kullanım esnekliği ile kullanıcıların yaşam alanlarına etki etmeyi hedefliyor.

BERKAY CEYLAN
Kurucu/İç Mimar

Berkay Ceylan 1993 yılında Denizli'de doğdu. Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü'nden 2015 yılında mezun oldu.

Profesyonel hayatına Esin Eroğlu Tasarım Ofisi'nde iç mimar olarak başladı. Konut, ofis ve çeşitli iç mekan tasarım ve uygulama projeleri üzerine çalıştı.

Esin Eroğlu ile birlikte BALANCEANDCOLOR markasını kurdu. Marka için özellikle Cube, Virtual ürünlerini tasarladı. Uzun yıllardır üzerinde çalıştığı otomotive sanatı üzerine de kendine ait bir markası olan tasarımcı, IAMBERKAYCEYLAN markası ile faaliyet göstermektedir.