Sepetiniz
Alternatifi kapat Icon
Aşağı Ok Icon
Bag Icon

Teslimat Bilgisi

Teslimat ile ilgili tüm konu başlıklarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Siparişini verdiğim ürün ne zaman kargoya verilir, ne kadar sürede elime geçer?

BalanceAndColor.com kargo gönderimlerindeki çözüm ortağı MNG Kargo'dur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, MNG Kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır.

BalanceAndColor.com, aldığınız ürünleri size mümkün olan en kısa süre içerisinde ulaştırmayı kendine amaç edinmiştir. Bu nedenle, site üzerinden sattığımız ürünlerin büyük kısmını

BalanceAndColor.com'a ait depolarda tutmaktayız. Bu kapsamda ödemesi tamamlanarak onaylanmış siparişleriniz 10-30 iş günü içerisinde kargo firmamıza paketlenmiş olarak teslim edilir. Kampanya dönemlerinde ve stoğu mağazalarımızdan temin edilebilen bazı ürünlerde siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir.*

*Mobilya gibi özel teslimat gerektiren büyük ebatlı ürün gönderimlerinde teslimat süre ve bölgeleri değişebilmektedir. Bu tip siparişlerinizde lütfen iletisim bilgilerinde yer alan telefon numarası ile bizimle iletişime geçiniz.

Siparişlerinizi size en kısa sürede teslim etmek bizim açımızdan büyük önem taşımaktadır. Bu süre teslim almak istediğiniz noktanın durumuna göre siparişinizin onaylanmasına müteakip 5 iş günü (büyük il merkezleri) ile mobilya ve aydınlatma siparişlerinizde 30 iş günü arasında değişebilmektedir.

Teslimatı konusunda zaman kısıtı bulunan siparişleriniz için, kargo gönderim sürelerini göz önünde bulundurmanızı önemle rica ederiz.

Siparişini verdiğim ürünü kim teslim edecek?

BalanceAndColor.com'un bu konudaki çözüm ortağı Horoz Lojistik'tir. Siparişlerinizin gönderimi, Horoz Lojistik güvencesiyle hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilecektir.*

Neden hasarlı ve şüpheli görülen paketleri teslim almamalıyım?

Siparişiniz size ulaştığında, eğer gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ediyorsanız lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, en kısa sürede müşteri hizmetleri temsilcimizle iletişime geçiniz. Eğer böyle bir paketi, teslim fişini imzalayıp kabul ederseniz, taşıma sırasında gerçekleşen hasar, kaybolma gibi durumların tespit edilme ihtimalini ortadan kaldırırsınız. Bu durumda ürününüzün taşıma sırasında başına gelenlerden hiçbir şekilde kargo firması sorumlu tutulamayacaktır. (En küçük ezilme ya da açılmış olma belirtisinde dahi görevliden ısrarla tutanak tutmasını isteyiniz ve bizimle irtibata geçiniz.)

Faturalarım bana nasıl ulaştırılacak?

Faturalarınız, sipariş ettiğiniz ürünler ile birlikte, gönderinizin bulunduğu paketin dışına yapıştırılan şeffaf kargo poşetinin içerisinde gönderilir. (Hazır giyim ve dekorasyon ürünlerini bir arada içeren siparişleriniz, hazır giyim ve dekorasyon ürünleriniz ayrı depolardan çıkarılacağı için farklı faturalarda adresinize gönderilecektir.) Eğer isterseniz fatura adresi ile gönderi adresini farklı seçebilirsiniz. Bunun için fatura adresi bölümüne faturanızın gitmesini istediğiniz adresi, teslimat adresi bölümüne de gönderinizin gitmesini istediğiniz adresi doğru bir şekilde girmeniz yeterlidir.

Siparişimle birlikte faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

Siparişleriniz, siz aksini talep etmediğiniz sürece, faturalarıyla beraber gönderilir. Gönderinizin bulunduğu paketin dışına yapıştırılan şeffaf kargo poşetinin içerisinde faturanız bulunmaktadır. Eğer faturanız siparişinizle beraber size teslim edilmediyse, lütfen kargo görevlisinden faturanızı isteyiniz. Faturanızın size teslim edilmemesi halinde, lütfen görevli kişiye tutanak tutturarak durumu en kısa sürede bize bildiriniz. Bu durumda kargo firmasından faturanızın bulunması istenecektir. Eğer faturanız bulunamıyorsa size faturanızın, kaşeli bir kopyasını göndereceğiz.

BalanceAndColor.com üzerinden nerelere gönderim yapabilirim?

BalanceAndColor.com gönderim ağı, Horoz Lojistik'in teslimat sağladığı yurtiçindeki tüm bölgeleri kapsamaktadır.*

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerinde yer alan telefon numaralarından bizimle iletişime geçiniz.

BalanceAndColor.com 'dan yurtdışına sipariş verebilir miyim?

BalanceAndColor.com gönderim ağı, yurtiçindeki ve yurdışı bölgeleri kapsamaktadır.